دوخت کت و شلوار زنانه

کت و شلوار زنانه از آن دست لباس‌هایی است که در تمامی مکان‌ها و مهمانی های خودمانی و رسمی میتوان از آن استفاده کرد و در عین حال خوشتیپ و خاص بود. کت و شلوار زنانه استایلی زیبا و جذاب به خانم ها میبخشد و از آیتم های مهم و واجب در کمدها می‌باشد. در واقع مدل کت و شلوار زنانه و دخترانه شبیه به کت و شلوارهای مردانه است اما معمولا ظرافت و پیچیدگی های بیشتری نیاز دارد.

دوخت سفارشی

مدلهای کلاسیک کت و شلوار برای خانم ها همواره مطرح بوده و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مراسم‌ رسمی و مناسبتهای خاص به حساب می آید. کت و شلوار زنانه چه فیت چه اور سایز چه گشاد همیشه طرفداران خاص خود را دارد چرا که میتواند حس راحتی و آزادی بی‌نظیری را ضمن‌ داشتن یک ظاهر شیک و به روز در آن تجربه کنند.

کت و شلوار زنانه

باید در نظر داشته باشید که کت و شلوار باید بر اساس فرم بدنتان تهیه کنید زیرا اگر بدون در نظر گرفتن فرم بدنتان آن را انتخاب کنید موجب تنگ شدن یا آویزان بودن کت و شلوار روی بدن شما میشود. برای مثال اگر قد کوتاهی دارید و یا ریز نقش هستید بابد کت هایی را انتخاب کنید که دقیقا تا روی کمر یا دقیقا در زیر آن قرار بگیرد چرا که این کت ها موجب بلندتر دیده شدن شما میشود.

کت شما باید اندازه باشد و تنگ نباشد آستین های آن باید تا سر مچ ها باشند و تا زیر انگشت شصت شما نرسد، همچنین حین پوشیدن کت وقتی آرنج خودرا خم میکنید نباید احساس پیچیده شدن جسمی سفت را به دور بازویتان داشته باشید. برای زیبا جلوه دادن کت و شلوار پوشیدن یک کفش پاشنه بلند و استفاده از اکسسوری های جذاب و چشمگیر میتواند از رنگ و لعاب کت و شلوار شما را چند برابر کند.

تعمیرات کت و شلوار زنانه

کت و شلوار زنانه جز لباسهای است که استایلی زیبا و جذابی را به خانم ها می‌دهد به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار میباشد به طور کلی تفاوت میان کت و شلوار زنانه با مردانه در جزئیات آن است کت و شلوار زنانه دارای ظرافت های خاصی میباشد که آن را نسبت به لباس‌های دیگر متمایز تر می‌کند.از این رو تعمیر یک کت و یا شلوار زنانه نیازمند تخصص و مهارت زیادی میباشد شما می‌توانید سایز و مدل کت و شلوار خود را تغییر دهید و به سایز دلخواه خود درآورید.

تعمیرات لباس

بارها این اتفاق پیش آمده که بعد از مدتی موقع پوشیدن کت و شلوار متوجه تغییر سایز می‌شوید که اصلا مسئله خوشایندی نمی‌باشد و این موضوع باعث می‌شود که به فکر خریدن کت و شلوار جدید بی‌فتید ما این خبر خوب را به شما می دهیم که می‌توانید تمام کت و شلوار های خود را به عالی ترین شکل ممکن تنگ یا گشاد کنید و استایل مورد نظر خود را داشته باشید ما در مجموعه خیاطی آنلاین با استفاده از خیاط های حرفه ای و خدمات پرو و اندازه گیری در منزل و محل کار شما و سرویس رایگان دریافت و تحویل کار این دغدغه فکری را برای شما حل کردیم.