سوالات متداول

پرسش و پاسخ در خصوص خدمات مجموعه خیاطی آنلاین

چگونه سفارشات خود را بصورت آنلاین ثبت کنیم؟

اولین روش ثبت سفارش به صورت آنلاین می‌باشد که در این روش شما می‌توانید با استفاده از دکمه های سفارش آنلاین که در اکثر نقاط سایت مشخص شده می‌باشد فرم مربوط به سفارش خود را پر کرده و منتظر تماس سفیران خیاطی آنلاین باشید.
روش دوم برای ثبت سفارش آنلاین از طریق واتساپ می‌باشد که در سایت با عنوان تماس در واتساپ مشخص شده است و شما میتوانید به راحت ترین شکل ممکن از آن برای ثبت سفارش خود استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که دکمه “تماس در واتساپ” هنگام مشاهده سایت در صفحه نمایش موبایل نمایان است.

سفارش آنلاین

یکی دیگر از روش‌های ثبت سفارشات، بصورت تماس تلفنی می‌باشد که شما می‌توانید از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس‌ با ما سفارشات خود را ثبت کنید.

تماس باما 22738680

همانطور که قبل‌تر توضیح دادیم شما می‌توانید بصورت آنلاین و همچنین بصورت تلفنی سفارشات خیاطی خود را ثبت کنید بعد از ثبت سفارش در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان و مکان پرو از سمت شما مشخص شده و سفیران خیاطی آنلاین در محل مورد نظر، حضور یافته سفارشات را تحویل گرفته و بعد از انجام دادن کارها خواسته شده آنها را برای شما باز می‌گردانند شما در این قسمت می‌توانید زمان و محل پرو و حتی نوع خیاط آقا یا خانم را به دلخواه مشخص نمایید.

پس از آن که سفارشات خیاطی خود را ثبت کرید، کارشناسان ما در محل و مکان مورد نظر شما حضور یافته بدین ترتیب پرو و اندازه گیری توسط خیاط خانم یا آقا در محل شما صورت میگیرد. 

پرداخت هزینه بصورت کارت به کارت و یا با دستگاه پز در محل شما امکان پذیر است. البته برای کارهای تعمیری بعد از اتمام کار و همچنین برای سفارشات مربوط به دوخت نصف هزینه به عنوان بیعانه در ابتدا دریافت میگردد.

سوالات خود را پیدا نکردید؟

شما میتوانید تمامی سوالات خود را بصورت تلفنی از ما بپرسید.

با ما در تماس باشید