دوخت شلوار جین با برش‌های خاص

شلوارهای جین به خاطر داشتن برش های خاص، مدل جیب ها و نوع دوخت آن طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل دوخت شلوار جین نیازمند مهارت و تخصص بیشتری می‌باشد.

دوخت سفارشی

شلوارهای جین به دلیل اسپرت بودن استفاده بیشتری را نسبت به شلوارهای پارچه ای و کتان دارند.

تعمیرات حرفه‌ای انواع شلوار جین زنانه و مردانه

یکی از لباس‌هایی که بیشترین استفاده را از آنها داریم شلوارهای جین میباشد که معمولا در همه شرایط از آنها استفاده می‌کنیم به همین دلیل بیشتر از لباس‌های دیگر به نگهداری و تعمیرات نیاز دارند.

تعمیرات لباس

بلند کردن فاق شلوار جین

امروزه شلوارهای جین جز شلوارهایی به حساب می آید که استفاده زیادی از آن‌ها می‌شود و معمولا همه ما تعدادی از مدل های آن را در کمد لباس‌هایمان داریم. شلوار جین به دو دسته فاق بلند و فاق کوتاه تقسیم می‌شود خیلی اوقات این اتفاق افتاده که مدتی بعد از داشتن شلوار فاق کوتاه نظرمان تغییر کرده و دوست داریم که شلوارمان فاق بلندتری داشته باشد که این مسئله تا کنون امکان پذیر نبوده است.

از آنجایی که مجموعه خیاطی آنلاین همیشه به دنبال ایده های جدید برای تعمیرات لباسها می‌باشد طراحی جدیدی را برای بلند کردن فاق شلوارهای فاق کوتاه انجام داده است که به عالی ترین شکل ممکن فاق شلوار را بلند کرده و به حالت نرمال در می آورد تا شما بتوانید به عالی ترین شکل ممکن از شلوارهای فاق کوتاه خود استفاده بهتری داشته باشید

کوچک کردن سایز شلوار جین

پارچه های شلوارهای جین به دو دسته ساده و کش تقسیم می‌شوند که هر کدام از آنها بعد از مدتی پوشیدن گشاد می‌شوند و به اصطلاح جا باز می‌کنند و حالت چسبان خود را از دست می‌دهند. در این حالت معمولا شلوارها کنار گذاشته شده و استفاده ای از آنها نمی‌شود. ما این خبر خوب را به شما می‌دهیم که می‌توانید سایز شلوار جین خود را به هر اندازه که نیاز باشد تغییر دهید و استایل مورد علاقه خود را داشته باشید.