دوخت سفارشی مانتو

مانتو ها به سه دسته ساده ،رسمی و اداری تقسیم میشوند که بنا به شرایط و مکان های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند. شما میتوانید با پارچه و طرح دلخواه و دوخت سفارشی مانتو ایده ال خود را داشته باشید.

دوخت سفارشی

تعمیرات انواع مانتو

مانتو ها در لباس‌های زنانه نقش پر رنگ و زیادی را ایفا می‌کنند و به دلیل استفاده زیاد از آنها نگاه بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند. مانتو ها هم همانند مابقی لباسها قابلیت تعمیر و تغییر سایز را دارند به این شکل که شما می‌توانید قسمت سرشانه ها، قد آستین، قد پایین و حتی مدل آن را تغییر دهید و استایل جدیدی را برای خود ایجاد کنید.

تعمیرات لباس

انواع مدل مانتو های زنانه

از اصلی ترین لباسها برای خانم ها می‌توان به مانتو ها اشاره کرد که موارد استفاده خیلی زیادی دارند که می‌توان به مانتو هایی از قبیل رسمی ،مجلسی،اداری و ساده اشاره کرد و به دلیل استفاده و علاقه زیاد خانم ها به این لباس پر کاربرد مانتوها دارای مدل و تنوع بسیار زیادی می‌باشند که این امر باعث شده تا هر روز مدل های جدید تری به این مانتو ها اضافه شوند موضوع حائز اهمیت برای داشتن یک مانتو زیبا پارچه و مدل آن میباشد که با داشتن یک خیاط حرفه ای امکان پذیر است که آن را برای خود داشته باشید.