دوخت سفارشی لباس

دوخت لباس به چند دسته تقسیم می‌شوند که هر دسته آن دارای جزئیات خاص خود می‌باشد دسته اول سفارشی دوزی و یا تک دوزی می‌باشد که در این روش اندازه های شخص مورد نظر با جزئیات کامل گرفته می‌شود و در بیشتر موارد دوختن این لباس‌ها همراه با پرو لباس می‌باشد تا تمام ایرادهای اندامی شخص در لباس بر طرف شود.

سری دوزی لباس

در این روش معمولا تعداد کارهای برش خورده و دوخته شده زیاد می‌باشد به طوری که امکان این که یک مدل لباس با سایز های مشخص با تعداد بالا دوخته شود خیلی زیاد است و در این روش معمولا لباسها در کارگاه‌های صنعتی با تعداد چرخ های بالا دوخته می‌شود و تعداد نیروی کاری که در آنجا مشغول فعالیت هستن زیاد است.

انتخاب پارچه برای دوخت سفارشی لباس

از مهمترین موارد برای داشتن یک لباس زیبا و جذاب نوع پارچه آن می‌باشد و دانستن این موضوع که چه نوع پارچه و چه طرحی مناسب چه لباسی می‌باشد خیلی مهم است. امروزه به خاطر دغدغه های روز مره زمان کمی داریم تا بتوانیم به دنبال پارچه دلخواه خود باشیم و از آن مهم تر این است که باید بدانیم که چه پارچه ای برای چه مدل لباسی مناسب است تا بتوانیم آن را تهیه کنیم.

در خیلی از مواقع هنگام خرید لباس برای خودمان متوجه دلخواه نبودن مدل و یا سایز آنها می‌شویم که مسئله خوشایندی برای ما نمی‌باشد در این حالت می‌توانید لباس مورد نظر خود را به صورت کاملا تک دوزی و سفارشی دوزی به یک خیاط ماهر بسپارید که برایتان به مدل و سایز دلخواه بدوزد در این قسمت پارچه ها هم نقش مهمی را ایفا می‌کنند زیرا برای دوخت سفارشی لباس پارچه ها از نکات اصلی به شمار می‌روند که بایستی توجه ویژه‌ای به آنها شود.

دوخت کت و شلوار مردانه

کت و شلوار یکی از لباس های مورد علاقه با بیشترین استفاده برای آقایان می‌باشد که به صورت رسمی و غیر رسمی استفاده می‌شود امروزه به خاطر قیمت بالای کت و شلوارهای آماده و نداشتن کیفیت مناسب استقبال بیشتری از سفارش دوخت توسط خیاط می‌شود که در این قسمت پیدا کردن یک خیاط حرفه ای در حوزه دوخت کت و شلوار هم مسئله مهمی به شمار می‌رود که دغدغه خیلی از آقایان می‌باشد.

تعمیرات کت و شلوار

مجموعه خیاطی آنلاین با بهره گیری از متخصصین در حوزه سفارشی دوزی کت و شلوار این کار را برای شما به عالی ترین شکل راحت و ساده نموده که بتوانید با استفاده از خدمات پرو و اندازه گیری در منزل و محل کار خود و با انتخاب پارچه به صورت حضوری و یا غیر حضوری کت و شلوار دلخواه خود را داشته باشید.