تعمیرات تخصصی لباس‌ شب و مجلسی

معمولا تمام خانم ها در کمد لباسهایشان تعدادی لباس شب و مجلسی را دارند که به دلیل استفاده و دیده شدن مدل آنها بیشتر از دو الی سه مرتبه مورد استفاده قرار نگرفته اند و این موضوع باعث شده که بعد از مدتی تمامی این لباسها بدون استفاده بمانند نکته مهم اینجاست که شما میتوانید در مجموعه خیاطی انلاین با استفاده از تخصص و مهارت بالای ما مدل و سایز تمام این لباسها را تغییر داده و استفاده مفید تری را از آنها داشته باشید

تغییر سایز لباس‌های شب و مجلسی

لباس‌های شب و مجلسی به دلیل نوع استفاده در مراسم های رسمی و مهمانی ها دارای برشهای جذب و چسبانی می‌باشند که باعث زیبایی خاصی در اندام خانم ها می‌شود و به همین دلیل بعد از مدتی به دلایل مختلف که اندام تغییر سایز می‌دهد موقع پوشیدن این لباسها متوجه تنگ بودن و یا گشاد بودن آنها می‌شوید که در اکثر این اوقات از آن لباس استفاده نمی‌کنید و به دنبال لباس جدید در فروشگاه‌ها هستید.

تغییر مدل لباس مجلسی

یکی دیگر از مسائل مهم برای استفاده نکردن از یک لباس شب و مجلسی مدل آن است که احتمالا به دلایل استفاده شدن آن در چند مراسم و مهمانی و به روز نبودن مدل آن صورت می‌گیرد که تمامی این موارد در مجموعه خیاطی آنلاین قابل حل شدن می‌باشند.

تعمیرات لباس

ما در مجموعه خیاطی آنلاین با ایده‌های عالی و منحصر به‌فرد و استفاده از افراد با تجربه با مهارت بالا این امکان را بوجود آورده‌ایم که شما بتوانید تمام موارد مربوط به تغییر سایز و تغییر مدل لباس‌های شب و مجلسی خود را به عالی ترین شکل ممکن انجام دهید و از لباس های قبلی خود استفاده‌ی مفیدتری را داشته باشید.

دوخت سفارشی لباس شب

یکی دیگر از خدمات خاص مجموعه ی خیاطی آنلاین دوخت سفارشی لباس های شب میباشد که بصورت کاملا تخصصی قابل انجام است. شما میتوانید با استفاده از پارچه و مدل‌های خاص، لباس شب منحصر بفرد خود را داشته باشید و از خدمات عالی پرو و اندازه گیری خیاط‌های ما در منزل و محل کار خود بهرمند شوید.

دوخت لباس

تنوع پارچه برای لباس های شب و مجلسی

یکی از مهمترین موارد برای داشتن یک لباس شب و مجلسی زیبا پارچه آن میباشد، که اکثر آنها دارای پارچه‌های کار شده و خاصی هستند به همین دلیل انتخاب یک پارچه مناسب از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد از پارچه های مناسب برای دوخت یک لباس شب و مجلسی می‌توان به پارچه‌های ساتن، تور، سنگدوزی شده و اپلیکه کاری اشاره کرد که بیشترین سهم را برای دوخت یک لباس شب و مجلسی دارند.