تعمیرات کت و شلوار

به جرات می‌توان گفت که اولین لباس رسمی آقایان کت و شلوار است. کت و شلوار کاربردهای بسیار زیادی دارد. یعنی می‌توان آن را در مراسم های رسمی مثل عروسی و مهمانی ها و یا حتی در قرارهای کاری و مصاحبه ها و … هم پوشید. با این که کت و شلوار کاربرد بسیار زیادی دارد، اما ممکن است اکثر آقایان آن را گاهی اوقات بپوشند. در چنین شرایطی ممکن است پس از بیرون آوردن کت و شلوار از کمد لباسمان، متوجه تغییر سایز آن شده باشیم. اما در چنین شرایطی باید چه کار کنیم؟‌ با ادامه این مطلب همراه ما باشید تا راه‌حل را به شما بگوییم.

تعمیرات لباس

خدمات خیاطی آنلاین برای تعمیرات کت و شلوار

در خدمات خیاطی آنلاین برای تعمیرات کت و شلوار شما نیازی به مراجعه حضوری و یا پیدا کردن خیاط خوب نخواهید داشت. چرا که می‌توانید به بهترین شکل ممکن و بسیار آسان، سایز کت و شلوارتان را تغییر دهید و استایلی جدید را ایجاد کنید. پس از آن، خودتان هم متوجه خواهید شد که تعمیرات کت و شلوارتان چقدر کار آسانی بوده و نیازی به نگرانی بابت این کار وجود نخواهد داشت. اما تعمیرات کت و شلوار شامل موارد متعدد می‌شود که به آن‌‌ها اشاره خواهیم کرد.

تغییر سایز کت به صورت کاملا تخصصی

یکی از خدماتی که در تعمیرات کت و شلوار وجود دارد، تغییر سایز کت، به نوعی است که کاملا طبیعی به نظر برسد. خیاط‌های حرفه‌ای مجموعه‌ی ما تغییر سایز کت را به نوعی انجام می‌دهند تا جلوه نهایی آن کاملا طبیعی و زیبا دیده شود. به طور کلی فرایند نهایی، کاملا تخصصی و به صورت اورجینال خواهد بود.

 

تغییر سایز سرشانه و بدنه کت

یکی دیگر از مواردی که نیاز به تغییرات اساسی دارد، سایز سرشانه و بدنه کت است. در چنین شرایطی خیاط‌های مجموعه ما سایز سرشانه و بدنه کت را متناسب با اندازه و سایز جدید مشتری، تغییر می‌دهند. طوری که فرد بتواند به راحتی کت را تن کرده و در آن احساس راحتی کند. یعنی کت نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد.

کوتاه کردن قد آستین

قد آستین کت هم یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی است که در جلوه نهایی آن، تاثیر بسزایی دارد. زمانی که قد آستین کت نیاز به تغییر داشته باشد، خیاط آن را مطابق با اندازه آستین مشتری تنظیم کرده و اگر نیاز به کوتاه کردن داشته باشد، این کار را انجام خواهد داد.

کوتاه کردن قد پایین کت

بلندی قد کت هم باید کاملا متناسب با قد فرد باشد. یعنی زمانی که فرد کت را می‌پوشد و آن را امتحان می‌کند باید قد کت کاملا متناسب با قد خود فرد باشد. هنگامی که قد کت بسیار بلند باشد، قد کامل فرد را کوتاه نشان داده و این موضوع زیبایی کت را کمتر نمایان می‌کند در خدمات خیاطی آنلاین و تعمیرات کت و شلوار، این کار هم انجام می‌شود. یعنی قد کت به راحتی کوتاه شده و متناسب با قد مشتری انجام می‌گردد.

دوخت سفارشی کت و شلوار مردانه

از دیگر خدمات تخصصی مجموعه خیاطی انلاین دوخت سفارشی کت و شلوار مردانه میباشد از مهمترین نکته ها برای داشتن یک کت و شلوار زیبا و منحصر به فرد پارچه و دوخت تخصصی آن میباشد که در مجموعه خیاطی انلاین این کار با دقت و مهارت بالا انجام می‌شود شما میتوانید از خدمات خاص پرو و اندازه گیری کت و شلوار در منزل و محل کار خود استفاده نمایید

دوخت سفارشی لباس