تعمیرات کت و شلوار

قطعا یکی از رسمی ترین لباسها برای اقایان کت و شلوار می‌باشد که اغلب چند دست از آنها را همیشه در کمد لباسهایشان دارند. گاها این اتفاق برایتان افتاده است که بعد ازمدت زمانی با پوشیدن یکی از کت و شلوارها متوجه تغییر سایز خود می‌شوید که اغلب به دلیل گشاد بودن و یا بلند بودن قد آستین یا قد کت احساس خوبی را به شما نمی‌دهد.

تعمیرات لباس

مجموعه خیاطی آنلاین این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید به راحت ترین شکل ممکن این مشکلات را حل کنید. ما با خدمات پرو و اندازه گیری در محل و سرویس رایگان دریافت و تحویل سفارشات شما تمام موارد مربوط به کت و شلوارتان را به راحت ترین شکل ممکن رفع میکنیم.

دوخت سفارشی کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه از اصلی ترین لباسهایی می‌باشد که به صورت رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از مهمترین نکته ها برای داشتن یک کت و شلوار زیبا پارچه و دوخت آن می‌باشد.

دوخت سفارشی

پارچه کت و شلوار شما باید از جنس الیاف طبیعی باشد تا زیبایی و استایلی عالی را نشان دهد. قطعا کت و شلواری که دوخته می‌شود نسبت به کت های آماده از کیفیت بالاتری بر خوردار هستند.

کت و شلوار مردانه

کت و شلوار های مردانه جز لباس‌هایی هستن که سهم بزرگی در پوشش آقایان را دارند به همین دلیل حساسیت بیشتری را نسبت به لباس‌های دیگر به خود اختصاص می‌دهند.

ما با خدمات پرو و اندازه گیری در محل و سرویس رایگان دریافت و تحویل سفارشات شما تمام موارد مربوط به کت و شلوارتان را به راحت ترین شکل ممکن رفع میکنیم.

خدمات خیاطی مربوط به تعمیرات تخصصی

  • کوچک کردن سایز کت بصورت فابریک
  • کوچک کردن سرشانه و بدنه
  • کوتاه کردن قد آستین کت
  • کوتاه کردن پایین کت
  • تنگ کردن کمر و قسمت با*سن
  • تنگ کردن قسمت زانو و دمپای شلوار

انواع مدل های کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه معمولا در دو مدل رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کت و شلوارهای رسمی معمولا برای قرارهای کاری مهم و مهمانی‌های رسمی استفاده می‌شود که عمدتا مدل آنها دو دکمه است و پشت آنها دارای دو چاک می‌باشد. ولی کت و شلوارهای غیر رسمی که عموما به صورت روزمره استفاده می‌شوند در جلوی کار تک دکمه و در پشت کت هم یک چاک دارند که به صورت اسپرت نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تغییر سایز کت و شلوار مردانه

معمولا در کمد همه آقایان چند دست کت و شلوار پیدا می‌شود که از سالیان قبل به دلیل قدیمی بودن مدل و یا گشاد بودن غیر قابل استفاده می‌باشد در صورتی که این مسئله کاملا مشخص است که این کت و شلوار بیش تر از دو یا سه بار استفاده نشده همین موضوع باعث شده که نتوانیم استفاده مفیدی از کت و شلوارمان داشته باشیم از طرف دیگر هزینه بالا برای خرید کت و شلوار جدید این اجازه را به ما نمی‌دهد که خیلی راحت صاحب کت و شلوار جدید شویم در این قسمت تنها گزینه‌ی مقرون به صرفه تغییر مدل و سایز کت و شلوار توسط یک خیاط حرفه‌ای می‌باشد.

ما در مجموعه خیاطی آنلاین این امکان را برای شما فراهم کردیم تا با استفاده از خیاط‌های حرفه‌ای و متخصص کت و شلوار دوز تمامی خدمات از قبیل تغییر سایز کت و شلوار، کوتاهی و کوچک کردن سرشانه ها و تغییر مدل کت و شلوار را انجام دهیم.

سایز سرشانه کت مردانه

از مهمترین قسمت های یک کت مردانه سرشانه آن می‌باشد که نشان دهنده یک کار حرفه ای و زیبا می‌باشد. به همین دلیل باید سایز سرشانه کت مطابق با سایز سرشانه خود شخص باشد. کوچک بودن و یا بزرگ بودن سرشانه استایل کلی کت را از بین می‌برد به همین دلیل اندازه بودن سرشانه ها از نکات مهم در کت به شمار میرود.

کوتاه کردن قد کت مردانه

یکی از نکات قابل توجه برای داشتن یک کت زیبا اندازه بودن قد آن میباشد که در صورت کوتاه بودن قد آن بالاتنه فرد را کوچک و در صورت بلند بودن آن قد خود فرد را کوتاه تر نشان می‌دهد به همین دلیل خیلی مهم است که قد کت اندازه باشد ولی این نکته مهم است که بدانیم برای کت های تک اسپرت قد ها کوتاه‌تر هستن و برای کت های رسمی تر قد کت ها بلندتر هستن ولی در کل اندازه بودن قد یک کت ایده ال ربط مستقیمی به قد خود فرد دارد.

کوتاه کردن قد آستین کت مردانه

یکی دیگر از قسمت های مهم در زیبا ایستادن کت مردانه قد آستین آن می‌باشد که به واسطه داشتن دکمه در سر آستین از زیبایی خاصی بر خوردار می‌باشد گاها بعد از خرید یک کت زیبا تنها موردی که خیلی با خود کت هماهنگ نمی‌باشد بلند بودن قد آستین است که خیلی از افراد به اشتباه این تصور را دارند که بعد از کوتاه کردن قد آستین کت حالت اورجینال و اصلی خود را از دست می‌دهد در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است و شما می‌توانید با استفاده از خیاط متخصص در این امور قد آستین خود را مثل روز اول کوتاه کنید.

مدل کت های مردانه

کت های مردانه دارای چند مدل تک دکمه، دو دکمه و سه دکمه می‌باشند که در مدل‌های تک دکمه معمولا مدل کت ها به صورت اسپرت هست به این معنی که تنه کت تنگ تر و قد آن نیز کوتاه تر از حد معمول است و کت های دو دکمه معمولا به صورت رسمی تر مورد استفاده قرار می‌گیرند و سایز آنها نسبت به کت های اسپرت آزادتر است ولی کت های سه دکمه امروزه طرفداران کمتری نسبت به مدل های دیگر کت ها دارند از این رو سفارش کمتری برای دوخت دارند.

تعمیر کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه از جمله لباسهایی است که ابهت خاصی را به مردان میدهد و باعث اعتماد به نفس بالا در آنها میشود. کت به مهمترین پوشاک مردان تبدیل شده است و عموما در مراسم های رسمی آقایان از این پوشش برای خود استفاده میکنند .اگر قصد تهیه کردن یک کت با تن خور عالی را دارید پیشنهاد ما دوخت آن توسط یک خیاط ماهر و زبر دست و حرفه ای در دوخت کت میباشد زیرا کت تنها لباسی است که دوخت کاملا حرفه ای را میطلبد و هر شخصی قادر به دوخت آن نمیباشد .حال میخواهیم مشخصات یک کت عالی و با کیفیت را برای شما توضیح دهیم :
اولین و مهمترین نکته برای داشتن یک کت شیک با دوخت عالی سایز سر شانه آن است که حتما باید به آن توجه کنید .برای اینکه از سایز سرشانه ی کت خود مطمئن شوید به دیوار تکیه دهید اگر سر شانه کت قبل از سر شانه ی خودتان به دیوار برخورد نکرد سایز سرشانه آن مناسب است .گرانترین و پر زحمت ترین ‌کار در حرفه ی خیاطی تغییر سایز سرشانه ی کت میباشد .
یک کت شیک و منحصر به فرد دارای آستر براق و بدون صدای خش خش میباشد و حالت کاغذی و پلی استر ندارد .آستر مناسب برای کت دارای الیاف طبیعی است که شما بتوانید حس تنفس در آن داشته باشید .
درزها و چک کردن آنها یکی از اصول مهم‌در یک کت با کیفیت بالا است و باید تمامی درزها با نوار اریب تمیز کاری شده باشند
یقه ی یک کت خوش دوخت باید تیز و صاف و با زاویه ی مرتب باشد و به هیچ عنوان نبایددر قسمت زیرین یقه ی کت خط دوخت و یا حالت دو تیکه شدن ببینید .یک کت مرغوب دارای دکمه های چوبی و یا چرم میباشد که به وسیله ی یک دکمه ی کوچکتر از پشت دوخته شده باشد تا مانع از پاره شدن پارچه شود .
جنس پارچه ی انتخابی شما از مهمترین و اصلی ترین نکات میباشد چرا که جنس کت خاص و زیبای شما نباید از پارچه های پلاستیکی باشد باید بیشتر از الیاف طبیعی در پارچه ی کت شما استفاده شده باشد .بافت پارچه و نرم بودن آن نشان از کیفیت و مرغوبیت آن میباشد.