دوخت سفارشی مانتو

مانتو ها به سه دسته ساده ،رسمی و اداری تقسیم میشوند که بنا به شرایط و مکان های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند. شما میتوانید با پارچه و طرح دلخواه و دوخت سفارشی مانتو ایده ال خود را داشته باشید.

دوخت سفارشی

تعمیرات انواع مانتو

مانتو ها در لباس‌های زنانه نقش پر رنگ و زیادی را ایفا می‌کنند و به دلیل استفاده زیاد از آنها نگاه بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند. مانتو ها هم همانند مابقی لباسها قابلیت تعمیر و تغییر سایز را دارند به این شکل که شما می‌توانید قسمت سرشانه ها، قد آستین، قد پایین و حتی مدل آن را تغییر دهید و استایل جدیدی را برای خود ایجاد کنید.

تعمیرات لباس

انواع مدل مانتو های زنانه

از اصلی ترین لباسها برای خانم ها می‌توان به مانتو ها اشاره کرد که موارد استفاده خیلی زیادی دارند که می‌توان به مانتو هایی از قبیل رسمی ،مجلسی،اداری و ساده اشاره کرد و به دلیل استفاده و علاقه زیاد خانم ها به این لباس پر کاربرد مانتوها دارای مدل و تنوع بسیار زیادی می‌باشند که این امر باعث شده تا هر روز مدل های جدید تری به این مانتو ها اضافه شوند موضوع حائز اهمیت برای داشتن یک مانتو زیبا پارچه و مدل آن میباشد که با داشتن یک خیاط حرفه ای امکان پذیر است که آن را برای خود داشته باشید.

تغییر سایز و مدل مانتو زنانه

یکی از پر کاربرد ترین لباسها برای هر خانم مانتو می‌باشد که استفاده های زیادی از آن‌ها می‌شود و به چند دسته تقسیم میشود:
مانتو های ساده، مدل دار و مجلسی
بیشتر اوقات به دلیل های مختلف مثل تغییر سایز و یا تکراری شدن مدل مانتو استفاده زیادی از آنها نمی‌شود، در این شرایط شما می‌توانید به راحت ترین شکل ممکن سایز و مدل مانتو های خود را تغییر دهید و به استایل و مدل مد نظر خود برسید. تنها کاری که نیاز دارید مراجه به یک خیاط کاملا حرفه ای در این حوزه می‌باشد.

از مهمترین لباسها برای خانمها میتوان به مانتو ها اشاره کرد که موارد استفاده خیلی زیادی دارند و مورد استفاده قرار میگیرندکه میتوان به مانتوهایی از قبیل مانتوهای رسمی و مجلسی مانتوهای اداری و مانتوهای ساده که به صورت روزمره از انها استفاده میشود اشاره کرد .
به دلیل تنوع بالای مدلها و تنوع پارچه ها خانم ها علاقه زیادی به داشتن تعداد بالای مانتو را در کمد های خود دارند از این رو گاها پیش می اید که بعداز مدتی به هنگام پوشیدن یک مانتو متوجه گشاد بودن و یا مدلی از مانتو میشوید که ان خوشتان نمی اید و احساس خوبی نسبت به ان ندارید و به همین دلیل دیگر از ان مانتو استفاده نمیکنید
ما در مجموعه خیاطی انلاین این امکان را برای شما بوجود اوردیم که شما بتوانید به راحت ترین شکل ممکن تمام خدمات مربوط به تنگ کردن مانتو ،کوتاهی قد استین و قد پایین مانتو ،کوچک کردن سرشانه ها و تعییر کامل مدل مانتو را برایتان انجام دهیم
خدمات ما پرو و اندازه گیری توسط خیاط خانم و اقا در منزل و محل کار شما با سرویس رایگان دریافت و تحویل سفارشات شما میباشد.
خیاطی آنلاین در هر زمان و مکان که شما بخواهید