بهترین پارچه برای دوخت شومیز چیست؟

بهترین پارچه برای دوخت شومیز چیست؟ اگر قصد دارید خودتان شومیز را در خانه بدوزید بهتر است نکاتی را برای خرید پارچه ی شومیز در نظر داشته باشید.

پارچه ی پوپلین :
این‌پارچه به علت سطح صاف و خشکی که دارد کاربرد زیادی در دوخت شمیزهای زنانه دارد و در عین لطافت و نرمی بافت منسجمی داردکه نتیجه ی آن یک شومیز با تن خور شیک و با کلاس است البته باید گفت این پارچه نازک و بدن نما است و نسبت به پارچه های دیگر زودتر چروک میشود این پارچه و این نوع شومیزها بیشتر برای فصل گرم سال و دور همی های خانوادگی مناسب است
پارچه ی جین :
برای خانم های جین پوش انتخاب مناسبی است این پارچه ها ضخیم هستند و بدن نما نیستند و برای تمامی فصول قابل استفاده است و به راحتی هم اتو میشود.
پارچه ی لینن :
سطح بسیار لطیف و صافی دارد و زود آب نمیرودو دارای بافت محکمی است و مناسب برای فصول گرم میباشد
پارچه ی فلانل :
اگر برای فصل های سرد سال به دنبال شومیز هستید از این پارچه استفاده کنید. شومیزی که با این پارچه دوخته شود تا مدت‌ها برای شما خواهد ماند.
پارچه ی گاباردین :
تن پوش این شومیز با این پارچه چیزی کمتر از پوشش یک کت ظریف زنانه نداردالبته باید گفت این پارچه کمی سنگین است.
پارچه ی سوزنی :
برای مهمانی های مختلف و جلسات کاری بسیار مناسب است و با پوشیدن این شومیز احساس سنگینی نمیکنید
پارچه ی آکسفورد:
این پارچه نسبت به پارچه های سوزنی ظریف تر است این شومیز بافتی متقارن و یک‌دست دارد . دوخت شومیز با این پارچه بسیار شیک و خاص است.
پارچه ی کشمیر :
اگر دنبال شومیزی گرمو در عین حال ساده در روزهای سرد هستید این بهترین انتخاب است میتوان از این شومیز هم در خانه و هم در بیرون از منزل استفاده کرد.
پارچه ی حریر:کاربردی ترین پارچه برای دوخت
بهترین انتخاب برای دورهمی های دوستانه انتخاب پارچه ی حریر است این پارچه بسیار لطیف، زیبا و سبک بوده و به شما سبک خاصی در جمع دوستانتان میدهد. ابریشم طبیعی یا مصنوعی استفاده شده در این نوع شومیز آن را سبک و لطیف میکند. معمولا این شومیزها دارای آستر هستند.
پارچه ی تریکو :
یک پارچه ی ارزان و برای کسانی که عادت به خریدن شومیز دارند از لحاظ اقتصادی با صرفه است .
پارچه ی کرپ حریر:
پارچه ی شفاف و درخشان بسیار زیبا و با دوام برای دوخت شومیزهای مجلسی بسیار مناسب است رنگ‌های جذاب با قیمت مناسبی که پارچه ی کرپ حریر دارد باعث شده است شومیز با پارچه ی کرپ حریر بسیار پر فروش باشد.

تماس درواتساپ