چگونه آستین کت مردانه را کوتاه کنیم؟

آستین کت مردانه را هم می‌توان از سرشانه ها و هم از قد آستین کوتاه کرد که کوتاهی از این دو قسمت به عوامل خاصی بستگی دارد که ما در این مقاله در این مورد توضیح می‌دهیم.
آستین کت مردانه زمانی از سر شانه ها کوتاه می‌شود که خود سرشانه کت برای ما بزرگ باشد و نیاز به کوچک شدن دارد که در بیشتر موارد موقع تغییر سایز این اتفاق برای ما می افتد در غیر این حالت بایستی کوتاهی از قد آستین انجام شود که در این قسمت باید توجه داشته باشید به دلیل وجود چاک و دکمه ها در سر آستین کوتاهی از این قسمت نیازمند تخصص بالایی میباشد تا بعد از کوتاهی استین همان فرمت ارجینال خود را حفظ کرده و به اصطلاح مثل روز اول در بیاید.

کت و شلوار مردانه از اصلی ترین لباسها برای آقایان بشمار می‌رود و بدلیل استقاده زیاد از آنها بیشتر از لباس‌های دیگر نیازمند نگهداری و تعمیر می‌باشند، تعمیر یک کت و شلوار مردانه نیازمند تخصص و مهارت بالایی می‌باشد از این رو باید توجه داشته باشیم که این تغییرات را بایستی به افراد مطمئنی بسپاریم تا این کارها را به عالی ترین شکل ممکن انجام دهند. کت و شلوار مردانه از اصلی ترین لباس‌هایی می‌باشد که به صورت رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از مهمترین نکته ها برای داشتن یک کت و شلوار زیبا جنس و نوع پارچه و البته دوخت آن می‌باشد.

تماس درواتساپ