دوخت شومیز و بلوز زنانه

یکی از پرکاربرد ترین‌لباسی که بعد از مانتو و شلوار برای خانم ها استفاده می‌شود شومیز و بلوز ها هستن که دارای دسته بندی های زیادی می‌باشند که اغلب در تمام مراسم‌های رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دوخت سفارشی

شومیز و بلوز از اصلی ترین لباسهایی هستند که اکثر مواقع مورد استفاده قرار میگیرند. شومیز زنانه با یک استایل شیک و خاص برای انواع مهمانی‌های مجلسی و دورهمی‌های خودمانی که اکثر خانم‌ها علاقه‌ی خاصی به این لباس دارند و در کمد لباس خود یک یا چند دست از مدل‌های مختلف شومیز را در رنگهای مختلف حتما دارند.

شومیز به خاطر جنس لطیف و راحت و همچنین استایل گشادتر و راحت تر نسبت به پیراهن در دسته لباس‌های تابستانی قرار میگیرد، در روزهای گرم تابستانی بهترین راه، پوشیدن یک شومیز در زیر مانتوی خود می‌باشد که ترکیب آن با شلوار جین و کفش های پاشنه بلند هم حتی در مهمانی های ساده و مجلسی به نظر میرسد، بهتر است رنگ مانتوی خود را با رنگ شومیزتان ست کنید. البته باید گفت شومیز با دامن هم ترکیب زیبایی است. جالب است بدانید در سایر کشورها بصورت رسمی و اداری از شومیز استفاده می‌کنند.

تعمیرات شومیز

بعضی از بلوزها و شومیزها به دلیل گشاد بودن و یا تنگ بودن استفاده‌ای از آن‌ها نمی‌شود، نکته مهم اینجاست که بر خلاف تصور شما می‌توانید علاوه بر تغییر سایز شومیز و یا بلوز مدل آن را نیز تغییر دهید و آن را تبدیل به مدل دلخواه خود کنید.

تعمیرات لباس